PARTI LAMPOR OCH KUPOR, 8 delar, 1900-tal.

32267. PARTI LAMPOR OCH KUPOR, 8 delar, 1900-tal.

4 kupor, bland annat blyglas.
Vägglampa i form av stjärna.
3 bordslampor, högsta totalhöjd inkl skärm 63 cm.

Skador, slitage, klisterlapp på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 kupor, bland annat blyglas.
Vägglampa i form av stjärna.

Antal besök: 607