FARTYGSLYKTA, 1900-TAL.

FARTYGSLYKTA, 1900-TAL.
3226565. FARTYGSLYKTA, 1900-TAL.

FARTYGSLYKTA, mässing med lökformig glaskropp, 38cm hög, 1900-tal.

verkar ha konverterats till elektrisk, sålts som sett och otestad, allmänna märken ett slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 556