LINNEDUK SAMT SERVETTER, "Franska liljan".

322632. LINNEDUK SAMT SERVETTER, "Franska liljan".

Dukens mått 295 x 194 cm, 8 delar.

Bruksslitage samt en lagning på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 273