BARNBYRÅ, omkring 1900.

BARNBYRÅ, omkring 1900.
322595. BARNBYRÅ, omkring 1900.

Längd 63, djup 34, höjd 78 cm.

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 806