FIGURIN, porslin, Tyskland, 1900-tal.

322589. FIGURIN, porslin, Tyskland, 1900-tal.

Figurin föreställandes örn på jakt, höjd 39 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelering.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 987