SAMLING SMURFAR, och hus, 1970-tal.

3225257. SAMLING SMURFAR, och hus, 1970-tal.

Ca 65 st samt hus och tillbehör.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 745