KARMSTOL, Erik Kirkegaard, Danmark, 1900-talets mitt.

322515. KARMSTOL, Erik Kirkegaard, Danmark, 1900-talets mitt.

Teak. Skinnklädd sits och rygg.

Bruksslitage. Nötmärken. Torkad stoppning. Delvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 695