CLAES JURANDER. Collage, monogramsignerad.

3224854. CLAES JURANDER. Collage, monogramsignerad.

Ram cirka 67 x 52 cm.

Bruksskick. Ramen sitter inte ihop i ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram cirka 67 x 52 cm.

Antal besök: 426