BIBLIEOTEKSUR, trä, med intarsia, Junghans, 1900-talets första hälft.

32246. BIBLIEOTEKSUR, trä, med intarsia, Junghans, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 30 cm. Pendel finns.

Slitage, nummer inristat på baksida. Ej nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm. Pendel finns.

Antal besök: 602