LODREGULATOR, Gustav Becker, 1900-tal.

322425. LODREGULATOR, Gustav Becker, 1900-tal.

Pendel, vev samt lod finnes.
Höjd: 93, Bredd: 40 cm.

Bruksslitage. Några dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel, vev samt lod finnes.
Höjd: 93, Bredd: 40 cm.

Antal besök: 1 462