ANN-MARI HARDMARK. Olja på duk, Stilleben, signerad A-M Hardmark, daterad -54.
322408. ANN-MARI HARDMARK. Olja på duk, Stilleben, signerad A-M Hardmark, daterad -54.
65 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 44 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 039