OLJA PÅ DUK" Fiskande män "signerad JFS, signerad a tergo, daterad 1777. Holländsk skola .

32238. OLJA PÅ DUK" Fiskande män "signerad JFS, signerad a tergo, daterad 1777. Holländsk skola .

Signerad a tergo.
Mått utan ram 29 x 43 cm.

Senare spänn ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad a tergo.
Mått utan ram 29 x 43 cm.

Senare spänn ram.

Antal besök: 940