HALLBYRÅ, ädelträ, "Casino" Bra Bohag, Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Tingströms,1960/70-tal.

322318. HALLBYRÅ, ädelträ, "Casino" Bra Bohag, Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Tingströms,1960/70-tal.

Med mässingshandtag, märkt: Tingströms, Bra Bohag, modell Casino, Engström, Myrstrand, made in Sweden.
Längd: 100, Bredd: 47, Höjd: 58,5 cm.

Bruksslitage, skiva med fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 623