VÄGGUR, Westerstrand, liten modell.

3222966. VÄGGUR, Westerstrand, liten modell.

Teakfaner, detaljer i mässing. Total höjd 44 cm, urtavlans diameter 19 cm, djup 9 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Mindre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 702