PELARBORD, Trädgårdsmodell, 1900-tal.

322273. PELARBORD, Trädgårdsmodell, 1900-tal.

Gjutmetall.
höjd 73cm.
Diameter 75.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutmetall.
höjd 73cm.
Diameter 75.

bruksslitage.

Antal besök: 1 244