GOLVUR, allmoge, 1800-tal.

GOLVUR, allmoge, 1800-tal.
322238. GOLVUR, allmoge, 1800-tal.

Urtavlan märkt Mora. Höjd 193 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 226