Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Pakistan, Karachi, 240x158 cm.
322224. MATTA, Pakistan, Karachi, 240x158 cm.
Signerad.
Bruksslitage, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad.
Bruksslitage, fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
747