MODELLTÅG TRIX, ett lok, 10 vagnar, räls, hus och tillbehör.

32222. MODELLTÅG TRIX, ett lok, 10 vagnar, räls, hus och tillbehör.

Skala H0.

Skador och slitage. Loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala H0.

Antal besök: 1 004