SKÅLAR SAMT VAS, 3 delar, porslin, Ekeby, 1900-talets mitt.

322192. SKÅLAR SAMT VAS, 3 delar, porslin, Ekeby, 1900-talets mitt.

Skålarnas längd 21-34 cm.
Vasens höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålarnas längd 21-34 cm.
Vasens höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 532