SMINKBORD, teak, 1950-tal.

SMINKBORD, teak, 1950-tal.
322167. SMINKBORD, teak, 1950-tal.

3 lådor i front, vikbara speglar samt en lampa. Längd 95, djup 37, höjd 116 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 815