SOFFBORD, underrede i form av kvinna, brons och glas, 1900-talets andra hälft.

32215. SOFFBORD, underrede i form av kvinna, brons och glas, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 138, bredd 69, höjd 63 cm.

Slitage, möjligen senare glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 027