TAKLAMPA samt lampetter med prismor 1900-talets slut.

322146. TAKLAMPA samt lampetter med prismor 1900-talets slut.

Taklampans totala höjd 73 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampans totala höjd 73 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 801