SERVISDELAR, porslin, 11 delar, Hackefors samt BORDSLYSTER, 1900-tal.

322133. SERVISDELAR, porslin, 11 delar, Hackefors samt BORDSLYSTER, 1900-tal.

Flera med genombruten kant. Samtliga med olika florala motiv.
Bordslyster, höjd ca. 37 cm.

Bruksslitage. Dekor med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslyster, höjd ca. 37 cm.

Antal besök: 758