TAKLAMPA, Karl Johan-stil, 1900-talets mitt.

322132. TAKLAMPA, Karl Johan-stil, 1900-talets mitt.

Höjd 84 cm.

Bruksslitage, mässings detaljer med bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 84 cm.

Antal besök: 2 036