BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

322109. BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Höjd 80 cm
Bredd 108 cm
Djup 48 cm.

Bruksslitage
Stenskivans högra nedre hörn (cirka 5 x 25 cm) känns med handen sträv
Nikotinskikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm
Bredd 108 cm
Djup 48 cm.

Bruksslitage
Nikotinskikt.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 905