TOR BJURSTRÖM. Interiör med uppställning på bord. Olja på duk, stämpelsignerad.

322074. TOR BJURSTRÖM. Interiör med uppställning på bord. Olja på duk, stämpelsignerad.

Intyg a tergo av Fredrick Bjurström och Erland Brand 1979.
69 x 88 cm.

Litteratur
Fredrick Bjurströms förteckning X106.

Obetydligt hål.

Tor Bjurström (1888–1966)

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 88 cm.

Litteratur

Obetydligt hål.

Tor Bjurström (1888–1966)

Antal besök: 1 142