Handknuten matta, persisk 1900-tal.

32206. Handknuten matta, persisk 1900-tal.

Hamadantyp, 220X152 cm.

Bruksslitage/langetten sliten.
Obehaglig odör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamadantyp, 220X152 cm.

Obehaglig odör.

Antal besök: 1 204