SIGNERAD RYSK LÅDA.

SIGNERAD RYSK LÅDA.
3220676. SIGNERAD RYSK LÅDA.

Box, signerad handmålad rysk, 18,6 x 18,5 x 3,4 cm.

Locket har lossnat från lådan.Det finns några repor på lådans botten.

Gör en kostnadsfri värdering!
3220676. SIGNERAD RYSK LÅDA.

Antal besök: 369