STIG CLAESSON. Grafik, signerad samt numrerad 47/100.

3220478. STIG CLAESSON. Grafik, signerad samt numrerad 47/100.

Motiv ca 36 cm x ca 55 cm
Ram ca 49 cm x ca 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 36 cm x ca 55 cm
Ram ca 49 cm x ca 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 300