CARL WETTERBERG. olja på duk, signerad C. W-g.

322040. CARL WETTERBERG. olja på duk, signerad C. W-g.

Duk uppspänd på papp, med dedikation på baksida.
40,5 x 60 cm.

Mindre färgbortfall vid vänster kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

40,5 x 60 cm.

Antal besök: 2 276