STOPPUR, Omega, 1970-tal.

STOPPUR, Omega, 1970-tal.
3220390. STOPPUR, Omega, 1970-tal.

Diameter 52 mm.

I originaletui.

Bruksskick, fungerade vid katalogiseringstillfället, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 52 mm.

I originaletui.

Antal besök: 1 009