STORMHATT, Superior Quality, 1900-tal.

3220184. STORMHATT, Superior Quality, 1900-tal.

Höjd ca: 13 cm. Ingen storleksmärkning.
Innermått ca: 20x16 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått ca: 20x16 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 316