SYTRÅDSMONTER, Zwicky, 1900-talets mitt.

3220075. SYTRÅDSMONTER, Zwicky, 1900-talets mitt.

3 utdragslådor med fack.
Höjd 28 cm
Bredd 42.5 cm
Längd 45 cm.

Bruksslitage med märken och repor. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 utdragslådor med fack.
Höjd 28 cm
Bredd 42.5 cm
Längd 45 cm.

Antal besök: 707