ARMBANDSUR, stål, "Future Funk", 1970-tal.

3219777. ARMBANDSUR, stål, "Future Funk", 1970-tal.

Quartz. LED-skärm. Ca 25 x 40 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 583