STEGE, hög modell, 1900-talets första hälft.

321972. STEGE, hög modell, 1900-talets första hälft.

Furu, höjd 184 cm.

Slitage och färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu, höjd 184 cm.

Slitage och färgfläckar.

Antal besök: 584