321971. DESSERTGAFFLAR, MOCKASKEDAR samt BAKELSESPADE, 13 delar, silver, modell "Rosen", GEWE, Malmö, 1900-tal. Vikt 213 gram.
6 st dessertgafflar, längd 14,2 cm.
6 st mockaskedar, längd 9 cm.
1 st st bakelsespade, längd 20 cm.
Bruksslitage. Liten lagning på bakelsespaden.