SkYLT, målad plåt " ANTIKHANDEL " 1900-talets mitt.

321959. SkYLT, målad plåt " ANTIKHANDEL " 1900-talets mitt.

Skylt 2 delar
1 del 290 cm
1 del 220 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skylt 2 delar
1 del 290 cm
1 del 220 cm.

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 019