FILMKAMEROR, 6 st. 1900-tal.

FILMKAMEROR, 6 st. 1900-tal.
321952. FILMKAMEROR, 6 st. 1900-tal.

Kodak Brownie Model 3
Bell & Howell Electric Eye
Kodak Brownie Model II
Keystone Capri K 28
Eumig Servomatic
Eumig C3.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kodak Brownie Model 3
Bell & Howell Electric Eye
Kodak Brownie Model II
Keystone Capri K 28
Eumig Servomatic
Eumig C3.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 880