PELLE GRANBERG. Etsning, signerad, numrerad 7/50 och daterad -80.

321950. PELLE GRANBERG. Etsning, signerad, numrerad 7/50 och daterad -80.

Mått 9 x 9 cm.

Märken på ramen, liten repa på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 9 x 9 cm.

Antal besök: 2 796