HANS JOHANSSON. Skogslandskap. Olja på pannå (2). En signerad Hans Johannsson och daterad -93 och en osignerad, intyg a tergo.

32193. HANS JOHANSSON. Skogslandskap. Olja på pannå (2). En signerad Hans Johannsson och daterad -93 och en osignerad, intyg a tergo.

43 x 50 cm respektive 50 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 655