MATS JONASSON. EN KRISTALLUTTERPAPPERSVIKT.

3218897. MATS JONASSON. EN KRISTALLUTTERPAPPERSVIKT.

Av naturalistisk form, signerad till basen och numrerad '2289', 16,5 cm hög.

Generellt bra begagnat skick.

Mats Jonasson (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Generellt bra begagnat skick.

Mats Jonasson (Född 1945)

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 591