BYRÅ, Karl-Johan, original målad, 1800-talets första del.

321871. BYRÅ, Karl-Johan, original målad, 1800-talets första del.

Byrå, original målad, original lås, nyckel och beslag
Påskrift bak" .Målad af .... Sjöqvist från....1833 "
Bredd 117 cm
Djup 48 cm
Höjd 107 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 117 cm
Djup 48 cm
Höjd 107 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 470