CARL KALDÉN. Landskap, "Höst vid Ulvsundasjön", olja på pannå, signerad och daterad 1934.

32186. CARL KALDÉN. Landskap, "Höst vid Ulvsundasjön", olja på pannå, signerad och daterad 1934.

49 x 60 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 60 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 794