TVÄRFLÖJT, Kohlert Popular.

TVÄRFLÖJT, Kohlert Popular.
3218664. TVÄRFLÖJT, Kohlert Popular.

Tre delar. Ligger i original etui 9 x 43 cm

Numrerad 96981.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 96981.

Slitage, ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 809