ALEX SJÖGREN SAMT EDVIN LINDHOLM-HOUGE. 2 st, grafik samt teckning, signerade och daterade.

321854. ALEX SJÖGREN SAMT EDVIN LINDHOLM-HOUGE. 2 st, grafik samt teckning, signerade och daterade.

Sjögren, "Kalmargård i snö", grafik, 18x21 cm, nr 1/15, -72.
Lindholm, teckning i krita på papper, 22x26,5 cm, -42.

Ej examinerade ur ram.
Finns några röda streck i grafikens nedre högra hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 202