VÄGGTELEFON samt TILLBEHÖR, Elektrisk Bureau, Kristiania & Helsingfors, Øyans Patent. Norge. 1800-tal.

321839. VÄGGTELEFON samt TILLBEHÖR, Elektrisk Bureau, Kristiania & Helsingfors, Øyans Patent. Norge. 1800-tal.

Höjd 49 cm.
Extra lur medföljer.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.
Extra lur medföljer.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 4 198