ETT KINESISKT EXPORTLACKAT SKÅP.

3218328. ETT KINESISKT EXPORTLACKAT SKÅP.

Med dubbla dörrar med mässingsfästningar och inre tvåvåningshyllor. Chinoiserie Dekoration, målad och i relief med infälld hårdstensdesign. Höjd 132,5 cm x bredd 87 cm x djup 46 cm.

Allmänt slitage med vissa märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 855