APA, Kay Bojesen, Danmark, 1900-talets mitt.

321821. APA, Kay Bojesen, Danmark, 1900-talets mitt.

17,5 cm.

Bruksslitage, utbytta gummiband.

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 cm.

Antal besök: 1 357