STORLAR, ett par, 1900-tal.

STORLAR, ett par, 1900-tal.
321804. STORLAR, ett par, 1900-tal.

Rosa plysch.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa plysch.

Antal besök: 983