SOFFA samt BORD, korg, 1900-tal.

321801. SOFFA samt BORD, korg, 1900-tal.

Soffans längd 205 cm. Bordets höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 787